Novinky

Dostal se do aukce "Masquerade" Konstantina Somova s ​​"hvězdami" Hollywoodu a Broadwaye

Třetí červenec se dozvíme výsledky aukce v aukci MacDougall v Rusku, ve kterém oblíbené jsou práce umělců, jako jsou Konstantin Somov a Nikolai Feshin. Oba jsou charakteristické pro styly každého mistra, a to jak v technice, tak ve spiknutí. Podíváme se, pamatujeme si na předchozí záznamy a děláme, pokud ne rychlost, pak prognózy.

Syn slavného kurátora hermeneutického muzea inspirovaného kreativitou Beardsley, který studoval v Repinově ateliéru a vylepšil své mistrovství v Paříži, jeden ze zakladatelů asociace World of Art ... Jeden, kterému bylo odpuštěno, že jeho životopisný talent a zručnost Konstantin Somov má spoustu pozoruhodných okamžiků. Zájem o jeho dědictví roste a získání práce v dražbě je opravdovým úspěchem. "Jeden z nejlepších zpěváků Stříbrného věku," Somov vylíčil mnoho galantních divadelních scénářů. Harlequins, Columbines, Pierrot, jesteri, kavalérie, koquetty ... Práce předložená do aukce je malá (36,7 × 28,5 cm), ale dobře známý a jasný akvarelAquarel (z italštiny "Aquarello") je známá malířská technika používající barvy na bázi vody, vymyšlené v článku III. v Číně. Vodní barvy se po rozpuštění ve vodě stávají průhlednými, proto při použití na zrnitý papír vypadá obraz vzdušný a tenký. Na rozdíl od olejomalby se v akvarelu nenacházejí žádné strukturované cviky. Přečtěte si dále z "významné evropské soukromé sbírky", napsané v roce 1925 (získal ji současný majitel v roce 2007 u Sotheby's). "Ruská výstava", umělec v lednu 1924 představil 38 jeho prací v New Yorku. Po opuštění Ameriky v květnu 1925 se Konstantin Somov usadil ve Francii. A pár měsíců před odjezdem napsal své sestře v Leningradu, že pracoval téměř bez přestávky, aby mohl dokončit několik obrázků pro časopis. Odhad čísla je 500 000-700 000 anglických liber. Práce vytvořená pro obal amerického časopisu Vanity Fair je pozoruhodná vzhledem k tomu, že všechny postavy jsou "hvězdami" Hollywoodu a Broadwaye z dvacátých let dvacátého století.
  • Fred Lunt a Lynn Fontaine
  • Fred a Adel Aster
Vlevo - manželský pár, slavní herci z Broadwayi Fred Lunt a Lynn Fontaine (Alfred Lunt, Lynn Fontanne) a vpravo - legendární tanečníci bratr a sestra Fred a Adel Aster (Fred, Adele Aster). Spolu s dalšími postavami najdete na snímku sotva znatelnou tvář herečky Grace Johnse (Grace Johns). Tady tak portrét "party"! Musím říci, že Somov navštěvoval divadelní hry a nadšeně mluvil o nich dopisy se svou sestrou. A pro populární časopis Vanity Fair Somov vytvořil více než jednu práci!RainbowKonstantin Andreevich Somov1927, 60,3 × 73,7 cm Oblouk ve vztahu ke sběratelům k dílu malíře v dnešní době byl číslem 7,327 milionu dolarů - tolik se zaplatilo za malbu "Rainbow" od K. Somova (aukce Christie's, 2007). To je rekordní hodnota pro plátno ruského malířství v té době. Takže je velmi zajímavé, jaký bude výsledek aukce pro malou akvarelovou práci.Baba na tržištiNikolai Ivanovič Feshin1910 -NO Podle odhadované hodnoty je vůdce dražby dílem Nikolaje Feshina: odhadoval se v rozmezí 800 000-1 200 000 britských liber. Samozřejmě, že umělec je známý svými portréty! Přečtěte si také: "Dům, který Feshin postavil: Ruso-Američan a jeho díla, která se vrátila do Taosu"Mezi další části nadcházející aukce - další práce s pozoruhodnými postavami. Toto je "Zlatá nabídka" od Boris Anisfeld. Odhadovaná cena práce - 350 000 - 500 000 anglická libra.

Pro tento velký, téměř třímetrový plátnový model umělkyně sloužil Ida Rubinstein. Obraz byl vytvořen v letech 1907-1908, kdy umělec úzce spolupracoval s Dyagilevem. A "Scheherazade" byla poslední dílem diva u slavného tvůrce "Ruských období".

Před dražbou se koná v Londýně od 26. května do 2. června.

Sledujte video: Neuvěříš co jsme našli! Válka Skladů. (Duben 2019).

thenestgallery-com